Bizim gibi, yeni hedeflere ulaşmaya devam etmek için farklı düşünüp düşünemeyeceğimizi sorgulamayı seven her türden insanla çalışmayı seviyoruz.

 

Blokzincir (blockchain) tabanlı yazılım çözümlerimizi incelemek, projelerimizi keşfetmek ve yapabileceklerimiz hakkında detayli bilgi almak için bize ulaşın. 

OLEF YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİZ

Blockchain ve Kripto

 

Dünyanın en büyük finans kurumlarından erken aşamadaki girişimlere kadar, uçtan uca çözümler sunmaya odaklandık. Mimari, mühendislik ve ödüllü kullanıcı deneyimi tasarımını kapsayan uzmanlığımızla vizyonunuzu gerçeğe dönüştürebiliriz.

 

 

DeFi ve Web 3.0

Finansal piyasalardaki derin deneyimimiz, bu içgörüleri gelişmekte olan DeFi, CeFi, DEX’ler ve CEX’ler alanlarına uygulamamızı sağlıyor. Cüzdan geliştirme, akıllı sözleşmeler, özel blok zinciri, tokenomik ve NFT’ler dahil olmak üzere günümüzün dApp’lerini desteklemek için ihtiyacınız olan her şeyde size yardımcı olabiliriz.

Ürün Yenileme (Innovation)

 

Teknolojik ilerleme hızlandıkça, yeni ürünleri pazara hızlı bir şekilde sunmak için artan bir baskı var.

Bulut (Cloud)

Bulut tabanlı çözümler, finansal kurumlar için daha fazla hız ve verimlilik sunar, ancak bunların uygulanması yoluyla karmaşık zorluklar ortaya çıkarır.

Big Data

Her zamankinden daha büyük veri kümelerinin değeri, kuruluşların konsolide olmasına ve daha sonra onlardan içgörü toplamasına bağlıdır.

 

Veri ve Analatik

Veri yönetimini optimize ediyor ve ondan değer elde etmek için analitik, yapay zeka ve Makine Öğrenimi teknolojilerini devreye alıyoruz.

Strateji ve Ürün

Tasarım düşüncesindeki liderliğimiz, müşterilerimizin vizyonuna yardımcı olmamıza, yeni ürünler sunmamıza ve strateji geliştirmemize olanak tanır.

Entegrasyon

Uygulama sonrası yeni sistemleri tam olarak entegre etmek için gereken geniş hizmet yelpazesini sunuyoruz.