Bizim gibi, yeni hedeflere ulaşmaya devam etmek için farklı düşünüp düşünemeyeceğimizi sorgulamayı seven her türden insanla çalışmayı seviyoruz.

 

Blokzincir (blockchain) tabanlı yazılım çözümlerimizi incelemek, projelerimizi keşfetmek ve yapabileceklerimiz hakkında detayli bilgi almak için bize ulaşın. 

derswiki.com

Category
Kütüphane, Metaverse, NFT
Tags
Ders Notları, Kütüphane
About This Project

Derswiki, ücretsiz bir internet kütüphanesidir. Standart yöneticileri, mezunlar ve mühendislik bölümü öğretmenlerimizdir. Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği öğrencilerinin (Lisans ve Lisansüstü) kendi aralarında bilgi paylaşımı yapmasını ve tecrübelerini paylaşmasını hedeflemektedir. Derswiki, dil olarak Türkçe, İngilizce ve Almanca mühendislik eğitimi veren üniversitelere ait arşivlenmiş dökümanlara sahiptir.

Derswiki’de Kullanıcılar ve Yöneticiler bölümü sistemin ana bölümleridir. Kullanıcılar, üye olarak dosya ekleme işlemi yapabilirler, ancak ekledikleri dosyaların doğruluğu sistem ve yöneticiler tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Yöneticiler, eklenen dosyaları inceleyebilir ve değişiklik yapabilirler. Derswiki sistemine eklenen her dosya olması gereken uygun bölümde TF-IDF algoritması kullanılarak arşivlenir. Her dersin kendisine ait web sayfası oluşturulmuştur. Kullanıcılar, istedikleri dersi seçtiklerinde kendilerini derse ait web sayfası karşılar ve bu bölümde kullanıcı o derse ait daha önce arşivlenmiş ve onaylanmış tüm dosyaları görebilir. Derswiki kütüphanesinde yeterli miktarda ve doğruluğu ispatlanmış arşiv dosyası olursa, kullanıcı ilgilendiği ders için tüm ders çalışma ekipmanına ve kendini ilgili ders hakkında geliştirme imkanına internet üzerinden (uzaktan eğitim) ve ücretsiz olarak sahip olacaktır.

Derswiki’yi desteklemek istiyorsanız yapmanız gereken sadece sisteme üye olmak ve arşivlediğiniz dosyaları kütüphanemiz ile paylaşmaktır. Fikirleriniz de bizim için her zaman değerlidir. Görüş ve önerileriniz için contact@derswiki.com e-posta adresinden bize ulaşabilir ya da üye olduktan sonra sistemden direk yöneticilerimize mesaj yollayarak bildirimde bulunabilirsiniz.
Saygılarımızla,